Ολοκληρώθηκε με μεγάλη συμμετοχή η τρίτη ενημερωτική συνάντηση των κατοίκων στο 3ο Δημοτικό Χαλανδρίου (Μαραθώνος 40, 15233), την Κυριακή 7 Μαϊου στις 11.00 πμ.. Εκπαιδευτικοί και γονείς του συλλόγου του 3ου Δημοτικού, κάτοικοι της γειτονιάς, κάτοικοι της ευρύτερης περιοχής του Χαλανδρίου, καθώς και εργαζόμενοι/ες στη γειτονιά και τον Δήμο συμμετείχαν. Πέραν από το συμμετοχικό εργαστήριο, πραγματοποιήθηκε μοίρασμα ατομικών ερωτηματολογίων στους/στις παρευρισκόμενους/ παρευρισκόμενες, καλωσόρισμα και εισαγωγή από τον κ. Κ. Γερολυμάτο, Αντιδήμαρχο Προγραμματισμού- Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης-Διαχείρισης Απορριμμάτων και ομιλία για τη διαχείριση βιοαποβλήτων από τον κ. Γ. Λυμπεράτο, Δ.Σ. Δήμου Χαλανδρίου, καθ. Σχολής Χημ. Μηχ. ΕΜΠ.
Hi, this is a comment.
To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
Commenter avatars come from Gravatar.